JTW - Wdrożenia

Wdrożenia:

Audytel S.A. Polkomtel S.A. IT Business Consulting Group Idea Projekt Produkt Visonic Central Europe Infovide-Matrix S.A. Neo Media System WAFAO S.A.

Wdrożenia IT - Polkomtel S.A.

SYSTEM OBSŁUGI PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNYCH

System obsługi płatności elektronicznych - platforma będąca warstwą pośredniczącą pomiędzy systemami zlecającymi płatności a dostawcami usług płatniczych. Realizuje ona zarówno płatności on-line jak również zlecenia stałe z karty kredytowej. Dodatkowo system pełni funkcję obsługi rozliczeń przekazywanych do systemu finansowo-księgowego (ERP) oraz posiada również funkcjonalność bezpiecznego repozytorium instrumentów płatniczych (np. numerów kart kredytowych) z wykorzystaniem zaawansowanych technik kryptograficznych.
Projekt został zrealizowany z sukcesem w okresie sześciu miesięcy i jest intensywnie wykorzystywany przez Klienta od ponad siedmiu lat.

SYSTEM OBSŁUGI WYWOŁAŃ ALARMOWYCH E112

System alarmowy E112 uruchomiony dla Policji, Pogotowia i Straży Pożarnej. System działający w czasie rzeczywistym, przy wymaganym SLA 99.95% prezentujący informacje o lokalizacji geograficznej osób dzwoniących na numer ratunkowy 112. Projekt zrealizowany z sukcesem w przeciągu trzech miesięcy w oparciu o platformę Microsoft i serwery typu Blade.
System obsługi wywołań alarmowych E112 służy do powiadamiania służb ratunkowych o lokalizacji użytkowników sieci komórkowej nawiązujących połączenie na numer alarmowy. System ten otrzymuje informacje z platformy lokalizacyjnej sieci komórkowej, uzupełnia je o dane o użytkowniku a następnie udostępnia je upoważnionym osobom. Prezentacja informacji lokalizacyjnej wzbogacona jest o generowanie mapy (GIS) z przewidywaną lokalizacją numeru wywołującego połączenie alarmowe. Uwierzytelnienie użytkowników odbywa się w oparciu o certyfikaty X.509.
System został zbudowany w oparciu o architekturę DRC co pozwala na jego niezakłóconą pracę nawet w przypadku awarii kilku jego komponentów. E112 potrafi przetwarzać do kilkuset wywołań alarmowych w ciągu sekundy bez opóźnień wykraczających poza założone SLA.

SYSTEM WSPARCIA USŁUG ROAMINGOWYCH

System do zarządzania i prezentacji informacją o roamingu międzynarodowym - ROAM został przygotowany, jako platforma do prezentacji aktualnych cenników usług roamingowych. Oprócz prezentacji cenników w kanałach internetowym i mobilnym system, w oparciu o analizę strumienia danych w sieci sygnalizacyjnej SS7 (zarządzanie siecią GSM), wysyła automatyczne wiadomości SMS.

 

O nas   |    Usługi IT   |    Wdrożenia   |    Produkty   |    Serwis   |    Zaufali nam   |    Projekty unijne   |    Kontakt
Copyright JTW 2017